Close
blog.rss

Akcijas/Jaunumi

Svētkos un ikdienā!- ceturtdiena, 2014. gada 13. februāris

Valentīndiena, 8.marts… vienkārši – pavasaris tuvojas!!! Visplaukstošākais, vispoētiskākais, visgaidītākais laiks!

Viņai un viņam, Jūsu vistuvākajiem un visīpašākajiem – sagādājiet pārsteigumu gan svētkos, gan ikdienā!

Atzīties mīlestībā var arī bez vārdiem un ne tikai svētkos…

  

Visas redzamās preces Jūs variet iegādāties mūsu internetveikalā!

 

 

Komentāri
Jauns gads, jaunas iespējas pārbaudītām vērtībām - jaunākie Brother printeru modeļi!- otrdiena, 2013. gada 10. decembris

   
Jaunākie Brother printeru modeļi - plašas iespējas par saprātīgu cenu!
Iepazīsties! Izvēlies! Iegādājies! Un… Ekonomē katru dienu!

   
Multifunkcionāls lāzer printeris BROTHER DCP-1510

   

Multifunkcionāls lāzer printeris BROTHER DCP-1510

   

Vismazākā Brother daudzfunkciju ierīce: printeris – kopētājs - krāsu skeneris. Pateicoties nelielajam izmēram, 150 lapu papīra padeves lādei un tonera kasetei 1000 izdrukām, DCP-1510 ir ideāli piemērots dokumentu apstrādei mājās vai nelielā birojā.

65,00 Ls (92,49 €) 

 Multifunkcionāls lāzer printeris BROTHER DCP-1510 Multifunkcionāls lāzer printeris BROTHER DCP-1510

  

  

   

   

Lāzerprinteris BROTHER HL-1110

Lāzerprinteris BROTHER HL-1110

   

Vismazākais Brother lāzerprinteris. Pateicoties nelielajam izmēram, 150 lapu papīra padeves lādei un tonera kasetei 1000 izdrukām, HL-1110 ir ideāli piemērots dokumentu izdrukai mājās vai nelielā birojā. 

45,00 Ls (64,03 €)

  

  

   

   

   

   

  

  

Daudzfunkcionāls tintes printeris BROTHER DCP-J132W

   

DCP-132W ar bezvadu savienojumu nodrošina drukas, skenēšanas un kopēšanas darbu veikšanu mājas vajadzībām. Ar to ir arī viegli drukāt tieši no Apple iOS, Blackberry, Android un Windows mobilajām ierīcēm. Plus tas drukā ar ātrumu līdz 11 ipm (ISO / IEC), bet ietilpīgās tintes kasetnes palīdz samazināt drukāšanas izmaksas.

45,00 Ls (64,03 €)

                 


   


   

Daudzfunkcionāls tintes printeris BROTHER DCP-J4110DW

Laika ietaupījums pateicoties ātrai 20ipm mono un 18ipm krāsu drukai. Elastīga papīra apstrāde ar 150 lokšņu sānisku (landscape) papīra padevi un A3 rokas padevi. AirPrintTM un Google Cloud PrintTM atbalstošs. 4.5cm skārienjūtīgs LCD ļauj ātri piekļūt „mākoņ” pakalpojumiem, tostarp Google Docs, Facebook, Flickr, Picassa, Dropbox un Evernote. Ātrs un drošs 802.11n bezvadu savienojums vai savienojums ar vadu tīklu, izmantojot iebūvēto Ethernet, vai ar jūsu datoru ar Hi-Speed USB 2.0 Zemākas drukas izmaksas izmantojot augstas ietilpības tintes kasetnes un automātisko 2-pusējo drukāšanu.


89,00 Ls (126,64 €)   

   


Brother - vienmēr Jūsu pusē!

Komentāri
Pērc Ziemassvētku dāvanas internetā – mēs tās piegādāsim apdāvināmajam bez maksas!- pirmdiena, 2013. gada 2. decembris

         

   
Kā Ziemassvētku vecītim pietiek laika un līdzekļu visus apdāvināt?

Viņš noteikti iepērkas internetveikalā!    

Veikalā Mājas Dators – izdevīgi piedāvājumi un bezmaksas piegāde ar Post24 līdz pat gada beigām visā Latvijā!   

Iegādājies mūsu internetveikalā Ziemassvētku dāvanas saviem draugiem un tuviniekiem visā Latvijā  un mēs to nosūtīsim apdāvināmajiem pilnīgi bez maksas*!  

Esi dāsns un prātīgs Ziemassvētku vecītis saviem tuviniekiem!

Esi gatavs svētkiem – pērc un sūti dāvanas ātri, ērti un izdevīgi!  

   

* Bezmaksas piegāde Post 24 pakomātu tīklā visā Latvijā. Par citiem piegādes variantiem interesējies pie veikala menedžeriem.

Piedāvājums spēkā līdz 2013. gada beigām.

Komentāri
Pirmssvētku jaunumi! (Piedāvājums spēkā no 01.11.2013 līdz 17.11.2013)- piektdiena, 2013. gada 1. novembris


Austiņas PHILIPS SHL5100BL

Pievieno krāsu un šarmu savam imidžam!

 

Augstas veiktspējas 32 mm skaļruņa draiveri nodrošina kristāldzidru un dabīgu skaņu. Izbaudiet iecienītākās mūzikas vissīkākās akustiskās nianses jebkurā vietā un jebkurā laikā!


Spilgts austiņu galvas stīpas dizains ar auduma apdari!

Austiņu galvas stīpas dizains ar mīkstu auduma apdari CitiScape Strada ir guvis iedvesmu no sporta čību ar košām šņorēm dizaina. Baudiet savu iecienītāko mūziku ar komfortu, pateicoties ērtai un stilīgai austiņu galvas stīpai.

Viegla un plāna austiņu galvas stīpa CitiScape nodrošina izcilu komfortu, bet tās metāla konstrukcija nodrošina izturību un drošību.

Pateicoties atvērtai akustiskai konstrukcijai, Jūs varat baudīt dabīgas skaņas un vienlaikus kontrolēt savu apkārtni, nepārtraucot klausīšanos!

Tikai 10.90 Ls ( 15.51 € ) !


Pieejams zilā, dzeltenā, rozā, baltā un melnā krāsā!

   


Portatīvais dators SAMSUNG ATIV Book2 i5-3230M

Viss nepieciešamais — katru dienu

Samsung ATIV Book 2 piezīmjdatoram ir nepārspējami stilīgs dizains, kā arī viss nepieciešamais ikdienas uzdevumu atvieglošanai.

Aptverošs vizuālais sniegums

Izbaudiet jaunāko enerģijas pilnu izklaidi ar spilgtiem, dzīvīgiem attēliem, kā arī dzīvām un dinamiskām kustībām. Jaudīga nākamās paaudzes AMD Radeon HD 8570 grafikas karte ar speciālo atmiņu līdz 2 GB nodrošina uzlabotu attēlu apstrādi, lai Jūs varētu izbaudīt izcili augstas izšķirtspējas video un spēļu piedzīvojumu.

Vairāk vietas, vairāk, ko izbaudīt
Izbaudiet savu iemīļoto mūziku, attēlus un filmas jebkurā laikā un vietā, izmantojot īpaši lielas ietilpības HDD, kurā var uzglabāt līdz 1 TB datu. Atšķirībā no citiem slaikajiem piezīmjdatoriem Samsung ATIV Book 2 ir ļoti daudz vietas failiem. Līdz šim, ja dators bija “ultraportatīvs”, nācās taupīt uz atmiņas rēķina.

Pilnībā integrēts optiskais diskdzinis
Varat vienkārši instalēt lietojumprogrammas, spēlēt spēles, skatīties filmas un veidot personīgos DVD, izmantojot supermulti, divkāršā slāņa DVD diskdzini. Samsung ATIV Book 2 ietver visu nepieciešamo, lai jūs varētu izbaudīt lielisku multivides pieredzi un droši uzglabāt savus datus, turklāt bez traucējošiem vadiem un dārgiem papildpiederumiem.

Skaidri attēli gan telpās, gan ārā
Izbaudiet precīzi noregulētus attēlus ar lielisku asumu un drosmīgām krāsām, pat atrodoties ārā saules gaismā vai spilgti apgaismotās iekštelpās. Neatstarojošā LED ekrāna matētajai virsmai nav spoguļefekta, tāpēc to var izmantot ilgāk, nenogurdinot acis.

Viedāka tastatūra un skārienpaliktnis
Izbaudiet vienkāršoto rakstīšanu ar maksimālām ērtībām un skaidrību, izmantojot augstas kvalitātes pilnizmēra salas veida tastatūru ar cipartastatūru. Tā ergonomiskajam izcilā stila dizainam ir raksturīgi izolēti taustiņi ar optimizētām atstarpēm. Windows 8 optimizētais skārienpaliktnis, vienkārši pārvelkot, nodrošina ātru piekļuvi galvenajām darbībām, piemēram, pārslēgšanai starp uzdevumjoslu / ekrānu, lietojumprogrammu joslai un ikonu joslu.

Pilnas iebūvēto portu izvēles iespējas
Ietaupiet laiku un ātri veiciet apmaiņu ar ārējām ierīcēm, izmantojot USB 2.0 un LAN portus, kā arī vairāku karšu lasītāju “3 vienā”. HDMI un VGA porti ļauj arī viegli izveidot savienojumu ar jebkuru mūsdienīgu televizoru vai platekrāna monitoru, tāpēc varat skatīties filmas un attēlus vai izbaudīt lielāku skatīšanās apgabalu.

Izcili uzlabots dizains
Esiet reāls stila noteicējs un izraisiet draugu un kaimiņu skaudību ar patiesi individuālu izskatu. Mūsdienīgo dizainu akcentē izcila apdare, kas ir pieejama dažādās dzīvās krāsās (minerālu melnā, slaikā sudraba, marmorbaltā un granātsarkanā), vienkārši piesaistot uzmanību.

Tikai 429.00 Ls (610.41 €)! Komentāri
Uzmanību! Jaunumi! (Piedāvājums spēka no 16.10.2013 līdz 31.10.2013)- trešdiena, 2013. gada 16. oktobris
E-grāmatu-lasītājs POCKET BOOK Touch Lux PB623

                            Lasīt nav slikti — slikti ir nelasīt!

Lasīt uz jaunā e-tintes ekrāna „Pearl HD” tagad ir daudz patīkamāk - ekrāns neatspīd saulē, tam ir lielāks atsvaidzināšanas ātrums un priekšējais diožu apgaismojums ļauj ērti lasīt pat vāja apgaismojuma apstākļos.

Elegance kombinācijā ar kvalitatīviem materiāliem - jaunais e-grāmatu lasītājs ir pastiprināts ar metāla ietvaru, kas ierīcei piešķir papildu stiprumu, saglabājot tās vieglumu un grāciju.

Pateicoties unikālajam daudzsensoru ekrānam un intuitīvajai saskarnei, e-grāmatu lasītājs PocketBook Touch Lux ir neticami viegli lietojams! Jaunajam modelim ir labi izstrādāta pielāgojamā izvēlne un uzlabota audiodatņu klausīšanās.

Ar PocketBook Touch Lux bez pārvēršanas var lasīt 16 grāmatu formātus, 4 grafiskos formātus, kā arī atskaņot MP3 datnes. Ierīcē sākotnēji ir instalētas 9 vārdnīcas, 30 saskarnes valodas, 18 fonti (ar iespēju instalēt citus fontus).

Vienas akumulatora uzlādes pietiek 8000 lappušu pāršķiršanai — tas līdzinās gandrīz mēnesi ilgai aktīvai lasīšanai!
 Tikai par 99.00 Ls (140.87 €)! (Iepriekšējā  cena 125.00 Ls (177.86 €))

Bezvadu pele HP X4500

                      

                                Izsmalcināta. Virtuoza. Fantastiska.

Bezvadu pele HP X4500 apvieno sevī gan asas kontūras, gan plūstošas līnijas, kas pārvērš to dinamiskā, graciozā un vienkārši nevainojamā ierīcē. Ar šādu iedvesmojošu dizainu tā varētu ieņemt vienu no ievērojamākajām  vietām mūsdienu mākslas muzejā.

Tā ir pirmklasīga profesionāla bezvadu pele ar neticamu baterijas kalpošanas laiku - līdz 2.5 gadi. Ilgstošais baterijas kalpošanas laiks – papildus ekonomija uz jaunu bateriju iegādes rēķina.

Pateicoties bezvadu peles HP X4500 meistarīgi izveidotai formai, kas pielāgojas un balsta plaukstu, tā ir neiedomājami ērta lietošanā. Ideālais balanss, proporcijas un paplašinātās malas rada iespaidu, ka šī nevainojamā pele ir veidota pēc pasūtījuma.

Bezvadu pele HP X4500 ievieš dzīvē jaunu pielāgotības līmeni salīdzinot ar pierasto standarta datorpeli.

Bezvadu savienojums  nodrošina pilnu brīvību. Pie tam, precīzais lāzera raidītājs strādā praktiski uz jebkuras virsmas.

Līdzīgi zibenim bezvadu pele HP X4500 jūs savaldzinās vienā mirklī un vairs neatstās vienaldzīgu!
 Tikai par 14.20 Ls (20.20 €)! (Iepriekšējā  cena 19.40 Ls (27.60 €))

Bezvadu pele HP X4000 AOX35AA

                      

Labāk vienreiz to aplūkot, nekā 100 reizes par to izlasīt. Apskaties pats!  Tikai par 14.50 Ls (20,63 €)! (Iepriekšējā  cena 19.40 Ls (27.60 €))

Printeris BROTHER DCP-J4110DW

 Šī multifunkcionālā un inovatīvā drukas ierīce ar optimālu cenas un kvalitātes attiecību – ir ideāli piemērota nelieliem birojiem un lietošanai mājās.

Galvenās Brother DCP-J4110DW priekšrocības:

 • Druka/kopēšana/skenēšana
 • Drukas ātrums 18 lpp/min (melnbaltā druka), 16 lpp/min (krāsainā druka) 
 • Skārienjūtīgs LCD ekrāns 4.5 cm
 • Zemākas drukas izmaksas ar ekonomiskām tintes kasetnēm
  (Drukas mehānisms balstās uz 4 dalītām tintes kasetnēm: melna, zila, dzeltena un sarkana)
 • Automātiska 2-pusēja druka (Duplex)
 • A4 un A3 formātu izdrukas iespēja
 • Elastīga papīra apstrāde ar 150 lokšņu sānisku (landscape) papīra padevi
 • Pieslēgums internetam un Wi-Fi tīklam

(Jūs variet drukāt no vairuma portatīvajām uzglabāšanas ierīcēm, tādām kā USB flash kartes līdz 32 GB, kā arī SD kartēm).

Video ieskats par jauno Brother printeru modeļu iespējām.
                      
Optimāla cena - 89.00 Ls (126,64 €)! (Iepriekšējā  cena – 115.00 Ls (163,82 €))

                      

Komentāri
Karsti piedāvājumi! (Piedāvājums spēka no 23.09.2013 līdz 07.10.2013)- pirmdiena, 2013. gada 23. septembris
Foto rāmītis  Hama PREMIUM 15"

Nav iespējams izprintēt VISAS fotogrāfijas no atvaļinājuma vai kāzām? Foto albūmi aizņem daudz vietas plauktos? Neziniet, ko uzdāvināt draugiem?  
Ciparu foto rāmītis „Hama PREMIUM 15” uzreiz atrisinās visas šīs problēmas!  
Lejupielādējiet foto, video, klausieties iemīļoto mūziku - un tās vēl nav visas funkcijas, kuras ir izmantojamas! Taimeris, pulkstenis, kalendārs… tālvadības pults! 

   Tikai par 
84.00 Ls! (Iepriekšējā  cena 99.00 Ls)

Printeris BROTHER  DCP-J140W

Un atkal BROTHER – „Ir Jūsu pusē!”
Īpašas cenas BROTHER DCP-J140W printeriem!
Tikai 
45.00 Ls!!!!!! 
Jūsu īpašumā nokļūs daudzfunkcionāla ierīce- printeris, skeneris, kopētājs- augsti attīstītas tehnoloģija, kvalitāte un ekoloģiski nekaitīgs. 
Krāsaina drukāšana, kopēšana, skenēšana, foto drukāšana, WiFi funkcija.  
Garantijas ilgums 3 gadi!!!
(Iepriekšējā  cena 49.00 Ls)

Personāldators visai ģimenei!

Lieliska konfigurācija jebkuru operāciju veikšanai:

 • Jaudīgs procesors Intel Core i5 – optimāls risinājums datoriem ar plašu veicamo uzdevumu klāstu
 • Apjomīgs cietais disks (1 TB) – varēsiet saglabāt visu, kas Jums vajadzīgs
 • Grafiskā videokarte GeForce GTX650TI – filmas, spēles, izklaide
 • Operatīvā atmiņa 8 Gb – operatīvs darbs

       Optimāla cena - 385.00 Ls! (Iepriekšējā  cena – 460.00 Ls)

Komentāri